Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Відбудеться прийом громадян

17 квітня з 10:00 до 13:00 години в приміщенні Чорнобаївської селищної ради, за адресою: вул. Центральна, 152, смт Чорнобай відбудеться прийом громадян заступником голови Золотоніської районної військової адміністрації Троценком Ігорем Леонідовичем.

10:06 15.04.2024

Атестація викладачів закладів освіти у сфері культури

Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики  від 22 лютого 2024 року №130 “Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року №628”, розпочинається кампанія з атестації викладачів закладів освіти у сфері культури.

15:37 08.04.2024

ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів на послуги з управління побутовими відходами Чорнобаївського комунального підприємства «Виробниче управління житлово - комунального господарства»

Керуючись вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», відповідно до рішення виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради № 45 від 21 лютого 2024 року «Про затвердження тарифу на послуги з управління побутовими відходами на території с-ща Чорнобай та с. Савківка», Чорнобаївське комунальне підприємство «Виробниче управління житлово – комунального господарства» інформує споживачів всіх категорій населення про зміну тарифів на послуги з управління побутовими відходами (послуги зі збирання та перевезення побутових відходів) на території с-ща Чорнобай та с. Савківка, Золотоніського району, Черкаської області у розмірі:

14:55 26.02.2024