Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Постраждалі внаслідок стихії жителі Чорнобаївської громади вже отримують допомогу

Дата: 21.07.2017 12:44
Кількість переглядів: 513

Жителі Чорнобаївської територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха 1 липня цього року почали отримувати допомогу.

На банківські рахунки 119 постраждалих вже зараховано коштів на загальну суму понад 500 тис. гривень.

На даний час здійснюється перерахування коштів на рахунки ще 130 заявників на загальну суму 293 тис. грн.

Загалом комісією по наданню допомоги жителям Чорнобаївської територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха розглянуто 506 заяв.

Нагадуємо, що на виплату допомоги населенню для подолання наслідків стихії селищним бюджетом виділено понад 1,9 млн. грн.  Додатково залучено кошти районного бюджету в сумі близько 500 тис. гривень

Допомога надається тільки на підставі письмової заяви громадянина до селищного голови з проханням про надання допомоги. У заяві вказується прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання, телефон, особовий рахунок для одержання коштів та причини звернення.

До заяви  додається копія паспорта (перша, друга сторінки і сторінка реєстрації місця проживання) заявника, копія  ідентифікаційного коду.